Nedjelja bračnih jubileja

Najavljujem da će prema nadbiskupijskom kalendaru ‘Nedjelja bračnih jubileja’ u svim župama biti obilježena za dva tjedna, u nedjelju 17. studenoga. Tim danom želimo odati priznanje svima vama koji svjedočite postojanost u kršćanskom bračnom životu.

Pozivam sve župljane koji ove 2019. godine obilježavaju 10, 20, 30 i 40, godina braka da se prijave najkasnije do četvrtka 14. studenoga za obilježavanje Nedjelje bračnih jubileja.

Svi koji obilježavaju 25, 50 i 60 godina braka primit će nadbiskupovu čestitku, stoga molim da se oni prijave najkasnije do slijedeće nedjelje 10. studenoga kako bismo na vrijeme zatražili i dobili za njih nadbiskupovu čestitku.

Bračne jubileje obilježiti ćemo u nedjelju 17. studenoga za vrijeme svetih misa u Satnici u 9.30 i u Petrijevcima u 11.00 sati.

Potaknite među sumještanima i članovima obitelji one koji ove godine imaju bračni jubilej da se svakako prijave.