14. NEDJELJA KROZ GODINU

Blagdani kroz tjedan 

Ponedjeljak, 6.7 – Sv. Marija Goretti

Četvrtak, 9.7. – Bl. Marija od Propetog Isusa

Subota, 11.7. – Sv. Benedikt

Nedjelja, 12.7. – Petnaesta kroz godinu

 

Raspored svetih misa

– Svete mise preko tjedna u ljetnim mjesecima (srpanj, kolovoz) redovito su u 19.00 sati.

– U subotu Sveta misa s prinošenjem plodova žetve je u 18.00 sati.

– Nedjeljne mise: U 8.00 i 11.00 u Petrijevcima i u 9.30 u Satnici.

NEDJELJOM SU SVETE MISE U ŽUPNOM DVORIŠTU!

 

Susreti u župi

– četvrtak – Euharistijsko klanjanje nakon mise

 

Odgoda prvopričesničkih i krizmenih slavlja

U nedjelju 28. lipnja nadbiskup Đuro donio je odredbu o odgodi prvopričesničkih i krizmenih slavlja u cijeloj Nadbiskupiji – do daljnjega, tj. do smirivanja situacije s epidemijom u dijelovima naše Nadbiskupije. Odredbu smo dužni poštivati, te ćemo Prvu pričest planirati po drugačijoj odluci nadbiskupa. Molim djecu i roditelje za razumijevanje. Kateheza prvopričesnika nastavit će se nakon što budemo mogli dogovoriti novi termin Prve pričesti. Djecu pozivam da dolaze redovito na nedjeljnu misu.

 

Dobrotvorna akcija za sestre Karmelićanke

Župljani koji žele, mogu do 14. 7. donijeti u naše crkve ili u župni ured namirnice (kuhinjske namirnice, higijenske potrepštine i sl.), ili dar u novcu što bismo darovali sestrama Karmelićankama za njihov život i rad. Hvala svima na svakom velikodušnom daru!