15. NEDJELJA KROZ GODINU

Blagdani kroz tjedan

Ponedjeljak, 13.7 – Majka Božja Bistrička

Srijeda, 15.7. – Sv. Bonaventura

Četvrtak, 16.7. – Gospa Karmelska

Nedjelja, 19.7. – Šesnaesta kroz godinu

 

Raspored svetih misa

– Svete mise preko tjedna u ljetnim mjesecima (srpanj, kolovoz) redovito su u 19.00 sati.

– U srijedu i u subotu misa je u 8.00 sati ujutro.

– Nedjeljne mise: U 8.00 i 11.00 u Petrijevcima i u 9.30 u Satnici.

 

Susreti u župi

– četvrtak – Euharistijsko klanjanje nakon mise

– subota – Susret Šenštatskog pokreta nakon jutarnje mise

 

Dobrotvorna akcija za sestre Karmelićanke

Župljani koji žele, mogu do srijede ujutro donijeti u crkvu ili u župni ured namirnice (kuhinjske namirnice, higijenske potrepštine i sl.), ili dar u novcu koje ćemo u srijedu navečer darovati sestrama Karmelićankama za njihov život. Hvala svima na velikodušnim darovima!

 

Obnova crkve u Satnici

Tijekom ovoga tjedna, iza 15-tog u mjesecu srpnju članovi župnih vijeća obići će sve obitelji u Satnici koji su se izjasnili da su spremni dati svoj mjesečni doprinos za obnovu crkve. Zahvaljujem svima koji će od srca i ovaj puta dati svoj velikodušni dar kao i članovima vijeća koji će u ime župe prikupljati sredstva.

 

Ženidbeni navještaj

Kršćansku ženidbu žele sklopiti: Branimir Crnjak, sin Zlatka i Višnje r. Petrov iz Satnice i uzima za zakonitu suprugu Saru Lukić, kći Miroslava i Kornelije r. Mlakar, iz Petrijevaca. Vjenčanje je u subotu 18.7. u 18.00 sati.