16. NEDJELJA KROZ GODINU

Blagdani kroz tjedan

Ponedjeljak, 20.7 – Sv. Ilija, prorok

Srijeda, 22.7. – Sv. Marija Magdalena

Četvrtak, 23.7. – Sv. Brigita

Subota, 25.7. – Sv. Jakov, apostol

Nedjelja, 26.7. – Sedamnaesta kroz godinu

 

Raspored svetih misa

– Svete mise preko tjedna u ljetnim mjesecima (srpanj, kolovoz) redovito su u 19.00 sati. U subotu u 8.00 sati.

– Nedjeljne mise: U 8.00 i 11.00 u Petrijevcima i u 9.30 u Satnici.

 

Dobrotvorna akcija za sestre Karmelićanke

Sestrama karmelićankama uručili smo vaše brojne namirnice i dar u novcu u iznosu 9.500.00 kn. Prenosim veliku zahvalnost Časne majke s. Emanuele i svih sestara na uistinu velikom daru kojim smo uvelike pomogli njihovoj zajednici. U Karmelu živi 25 sestara koje provode život u klauzuri i molitvi. Hvala svim velikodušnim darovateljima! Sestre nas očekuju na hodočašću u njihov Karmel čim budu sigurniji uvjeti. Hvala svima koji su i ovoga puta pokazali veliko srce i dobrotu. Gospodin svima obilno uzvratio svojim milostima.

 

Susreti u župi

– četvrtak – Euharistijsko klanjanje nakon mise