17. NEDJELJA KROZ GODINU

Blagdani kroz tjedan

Ponedjeljak, 27.7 – Sv. Klement Ohridski
Srijeda, 29.7. – Sv. Marta
Petak, 31.7. – Sv. Ignacije Lojolski
Subota, 1.8. – Sv. Alfons Marija de’ Liguori
Nedjelja, 2.8. – Osamnaesta kroz godinu

 

Raspored svetih misa  

Svete mise preko tjedna u ljetnim mjesecima (srpanj, kolovoz) redovito su u 19.00 sati. U subotu u 8.00 sati.

Nedjeljne mise: U 8.00 i 11.00 u Petrijevcima i u 9.30 u Satnici.

 

Susreti u župi

– četvrtak – Tjedno euharistijsko klanjanje nakon mise

 

Dijamantni bračni jubilej 

Naši župljani Vinko Zelić i Iva r. Zrno iz Petrijevaca danas Bogu zahvaljuju za 60 godina bračnog života (dijamantni bračni jubilej). Vjenčani su 29.7.1960. Čestitamo našim župljanima na lijepoj obljetnici. Neka ih Gospodin i nadalje krijepi i prati u zajedničkom životu.

 

Obnova crkve u Satnici

Zahvaljujem svim župljanima u Satnici koji su se u proteklom tjednu odazvali i darovali svoj mjesečni dar za obnovu filijalne crkve u Satnici. Zahvaljujem svim župljanima na velikodušnom daru kao i članovima župnih vijeća na njihovom trudu.