18. NEDJELJA KROZ GODINU

Blagdani kroz tjedan

Ponedjeljak, 3.8. – Bl. Augustin Kažotić
Utorak, 4.8. – Sv. Ivan Marija Vianney
Srijeda, 5.8. – Snježna Gospa
Četvrtak, 6.8. – PREOBRAŽENJE GOSPODINOVO
Subota, 8.8. – Sv. Dominik
Nedjelja, 9.8. – Devetnaesta kroz godinu

 

Raspored svetih misa  

Svete mise preko tjedna u ljetnim mjesecima (srpanj, kolovoz) redovito su u 19.00 sati. U subotu u 8.00 sati.

Nedjeljne mise: U 8.00 i 11.00 u Petrijevcima i u 9.30 u Satnici.

 

Susreti u župi

– četvrtak – Tjedno euharistijsko klanjanje nakon mise

 

Devetnica Velikoj Gospi i sv. Roku

Suočeni i nadalje s aktualnom pandemijom pozivam sve župljane na molitvu Blaženoj Djevici Mariji i sv. Roku, zaštitniku od zaraznih bolesti. U župnoj crkvi ćemo moliti kroz prigodnu Devetnicu Gospi i sv. Roku uoči nadolazećih blagdana Velike Gospe i sv. Roka. Devetnica je od četvrtka 6. kolovoza do petka 14. kolovoza. Prigoda za ispovijed i molitva krunice je u 18.30 sati, a Misa i prigodna pobožnost u 19.00 sati (subota ujutro u 8.00). Prilika za ispovijed je u župnom uredu! Dođimo zajedno moliti i uteći se u Gospinu zaštitu i zagovor sv. Roku, kako bi nas očuvali od ove bolesti i svakog drugog zla.