23. NEDJELJA KROZ GODINU

Blagdani kroz tjedan

Ponedjeljak, 7.9. – Sv. Marko Križevčanin
Utorak, 8.8. – Mala Gospa
Subota, 12.9. – Presveto Ime Marijino
Nedjelja, 13.9. – Dvadeset i četvrta kroz godinu

 

Raspored svetih misa  

Svete mise preko tjedna su u 19.00 sati. U subotu u 8.00 sati.
– U utorak na Malu Gospu misa je u Satnici u 18.00 sati.
Nedjeljne mise: U 8.00 i 11.00 u Petrijevcima i u 9.30 u Satnici.

 

Susreti u župi

S početkom školske godine nastavljamo s probama župnih zborova: ponedjeljkom nakon mise župni zbor i srijedom u 17.00 dječji zbor.

 

Upis misnih nakana za 2021. g.

Svi koji žele upisati misne nakane za slijedeću godinu to mogu učiniti svakodnevno u župnom uredu.

 

Lukno i zvonarina

Zahvaljujem i potičem župljane da već sada od mjeseca rujna mogu donijeti lukno i zvonarinu u župni ured, ne odgađajući to za zimu. To je moguće osobno ili uplatom na tekući račun župe: Primatelj: Župa sv. Petra, ap., Republike 70, Petrijevci. U opis plaćanja potrebno je napisati: Ime i prezime, Lukno za 2020. g. Broj računa u PBZ banci je: HR0423400091110115687   

U Satnici će se lukno prikupljati u nedjelju 27. rujna poslijepodne.

 

Katehetska nedjelja – blagoslov školske djece i torbi

Slijedeće nedjelje, 13. rujna na svim svetim misama biti će blagoslov školske djece i školskih torbi. Pozivam djecu da s roditeljima dođu na Svetu misu i zamole Božju pomoć na početku nove školske godine. Djeca neka ponesu školsku torbu na blagoslov.