Prvi župni križni put na otvorenom za sve generacije župljana

U subotu 26. ožujka ostvarili smo Prvi župni križni put na otvorenom za sve generacije župljana. Pred crkvom u Satnici okupilo se oko 250 vjernika svih generacija od 1 do 75 godina. U 15:00 sati krenuli smo pješačiti do crkve u Petrijevcima uz molitvu križnog puta i zajedničku pjesmu. Hod je bio po pješačkoj stazi između Satnice i Petrijevaca. Hod je bio vrlo ugodan, te su mnogi poželjeli da se organizira još koji puta. Po završetku imali smo zajedničku pobožnost pred crkvom u Petrijevcima i potom zasluženu okrijepu u župnom dvorištu. Ovom prilikom smo još jednom posvjedočili naše župno zajedništvo. Zahvaljujemo se svim župljanima i iz Petrijevaca i iz Satnice koji su se odazvali križnom putu te svima koji su nam priredili okrijepu u župnom dvorištu.