Besplatni liječnički pregled preko Caritasa

Poliklinika Slavonija iz Osijeka u dogovoru s Caritasom Đakovačko-osječke nadbiskupije nudi besplatne liječničke preglede na Odjelu kardiologije i radiologije. Svi vjernici koji imaju potrebu za bržim pregledima ove vrste – jer su na listi čekanja u drugim zdravstvenim ustanovama – mogu se obratiti župniku koji će ih uputiti u daljnji postupak.  Pregledi se mogu obaviti do 31. prosinca 2022. g.

Pregledi i usluge koje se mogu obaviti:

KARDIOLOGIJA:

Pregled kardiologa; Kontrolni specijalistički pregled; UZV srca + Ergometrija; Pregled kardiologa + UZV srca; Pregled kardiologa + Ergometrija; Pregled kardiologa + Holter EKG-a; Pregled kardiologa + Holter RR-a; Ergometrija; Holter EKG-a; Holter RR-a; UZV + CD srca.

RADIOLOGIJA:

UZV abdomena; UZV urotrakta; UZV dojki; UZV dječjih kukova; UZV lokomotornog sustava; UZV štitnjače; CD arterija obostrano; CD vena obostrano; CD karotida; CD testisa; Mamografija obje dojke; Snimanje glave – kraniogram; RTG srca i pluća; RTG snimanje vratne kralježnice u dvije projekcije; RTG snimanje torakalne kralježnice u dvije projekcije; RTG snimanje L-S kralježnice u dvije projekcije; RTG snimanje zdjelice s kukovima; RTG snimanje šaka, zglobova, stopala, podlaktice, nadlaktice, potkoljenice i natkoljenice.

Za pregled se može naručiti nakon što župnik napiše preporuku!